61 Yurt Haber

BCCT Geleneksel Yılsonu Balosu’nda Dünya Engelliler Günü Farkındalığına dikkat çekildi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BCCT Geleneksel Yılsonu Balosu’nda Dünya Engelliler Günü Farkındalığına dikkat çekildi
05 Aralık 2023 - 10:41
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Her yıl BCCT-Türkiye’de İngiliz Ticaret Odası’nın düzenlediği geleneksel St Andrews Balosuna, iş dünyası ve cemiyet hayatından konuklar katıldı. İskoç kültür ve tarihinde önemli bir yeri olan St. Andrew’s kutlamalarının yansıması olan kostümler içindeki davetliler, Ritz Carlton Oteli İstanbul’da özgün dansları ile geceye renk kattılar.

Her yıl bir sivil toplum kuruluşuna destek verilen etkinlikte, bu yıl Dünya Engelliler Günü ile aynı tarihe rastlaması vesilesiyle, görme engellilere kılavuzluk yapan Rehber Köpeklerle ilgili faaliyetlere dikkat çekildi.  Yeni rehber köpek adayları ve gönüllü aile desteğinin gerekliliğine vurgu yaptı.

BCCT Başkanı Chris Gaunt, OBE balodaki açılış konuşmasında, BCCT olarak iş ağlarını genişletmek için iletişim platformu oluşturmanın yanı sıra sosyal etkileşime de katkıda bulunmaya özen gösterdiklerini vurgulayarak, sosyal sorumluluk faaliyetlerinin, en az iş dünyasındaki çalışmalar kadar önem taşıdığını, bu faaliyetlerin kurumlara entegre ve sürdürülebilirlik içinde yönetilebildiği oranda toplumun her katmanına fayda sağlayacağına dikkat çekti.

Balo, Dyson, Rolls-Royce, Tarabya İngiliz Okulları, Nev Jewellery, Aston Martin, Berkay Tulpar Polikliniği, Vitabiotics, Jurcom, Pernod Ricard Turkey; Sevilen, TBS Media, Beko, Ventus Events katkılarıyla gerçekleşti.

Türkiye’de İngiliz Ticaret Odası – BCCT hakkında:

BCCT, Türkiye ile Birleşik Krallık arasında 136 yıldır ticari ve kültürel bir köprü görevi üstlenir. Birleşik Krallık dışında faaliyet gösteren ikinci en eski Ticaret Odasıdır. BCCT, iki ülkenin birbiriyle ve diğer ülkelerle ticari ilişkilerini geliştirmek ve yeni işbirlikleri yaratmak hedefiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.  www.bcct.org.tr

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial