61 Yurt Haber

INO ile Doğadan Gelen Saf Güzellik, Sıradanın Ötesinde Bir Deneyim

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
INO ile Doğadan Gelen Saf Güzellik, Sıradanın Ötesinde Bir Deneyim
03 Ağustos 2023 - 15:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sıradanın ötesinde bir güzellik anlayışını benimseyen, yenilikçi bir yaklaşımla doğal kaynakları koruma ve çevreye duyarlılık konusunda öncü bir rol üstlenme amacıyla kurulan ‘INO’, Six Senses Kocataş Mansions’da gerçekleştirilen özel bir lansmanla tanıtıldı. Başarılı oyuncu Hande Doğandemir’in kurucu ortağı olduğu ekibiyle birlikte gerçekleştirdiği etkinliğe ünlü isimler katıldı.

Güzellik dünyasına yepyeni bir soluk getiren, saf kolajen içeren dünyadaki ilk ve tek kozmetik markası INO, geçtiğimiz akşam gerçekleştirilen bir davetle tanıtıldı. Hande Doğandemir’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen lansmana Sinem Ünsal, Yüsra Geyik, Berk Cankat, Utku Ateş, Erdem Kaynarca, Önder Tiryaki gibi iş, sanat ve moda dünyasından ünlü isimler katıldı. Yoğun yaşam temposunda zaman kazandıran bakım rutinlerini hayata geçirme motivasyonuyla kurulan markanın ürünlerini yakından inceleyen konuklar, Boğaz’ın en güzel yerinde konumlanan Six Senses Kocataş Mansions içinde yer alan SAX ‘da yazın en keyifli akşamlarından birini yaşadılar.

INO’nun lansmanında öne çıkan ürünlerden biri olan ‘CATCH BLOOM DAYLILY’, içeriğindeki hidrolize kolajen ve aktif bileşenler sayesinde cildinizi beslerken yoğun nemlendirme de sağlıyor.  SPF30+ ile güneşin zararlı ışınlarından dudak ve yanaklarınızı koruyan, güzellik rutininizi kolaylaştıran bu çok amaçlı ürün sıcak turuncu tonu sayesinde cildinize aydınlık ve taze bir görünüm veriyor. Turuncu ton yerine sezonun favori rengi olan pembe tonu makyajına yansıtmak isteyenler için ise ‘CATCH BLOOM PEONY’ cildinize doğal bir gençlik ışıltısı kazandırıyor.

Yoğun ilgi gören lansmanda öne çıkan bir diğer ürün ise güçlü antioksidan özelliği taşıyan ışıltılı nemlendirici krem ‘ CATCH GLOW PINK QUARTZ’ oldu. E vitamini, hidrolize deniz kolajeni ve frenk üzüm çekirdeği yağı içeren bu ürün cildin elastikiyetini artırarak yaşlanma belirtilerini azaltırken, gümüş pembe sedeflerin doğal yansımasıyla cilde sofistike ve canlı bir parlaklık sağlıyor.

Denizin derinliklerinden gelen saf kolajenin gücü INO’DA

Doğadan gelen saf güzellik, doğal ışıltı ve taze görünüme odaklanan marka, geleneksel kozmetik üretiminin ötesinde, çevreye uyumlu bir yaklaşımı benimsiyor. Döngüsel üretim teknolojisi ile Akdeniz’in zengin deniz kaynaklarındaki değerli atıkların dönüştürülmesiyle elde edilen hidrolize deniz kolajeni ile, inovatif bir çözüm sunuyor. Deniz biyologları tarafından, TÜBİTAK desteğiyle yürütülen uzun Ar-Ge çalışmalarının ürünü olan hidrolize deniz kolajeni, içeriğindeki özgün biyoaktif bileşiklerle cildi derinlemesine besleyerek onarıyor ve yapılandırıyor. Denizin derinliklerinden gelen bu saf kolajen, deniz ekosistemine zarar vermeden sürdürülebilir kaynaklardan elde ediliyor.

Sürdürülebilirliği bütünsel olarak ele alarak, doğal güzellik yolculuğunda sadece etkili ürünleri değil, aynı zamanda çevre dostu ambalajlarıyla da öne çıkan INO, FSC sertifikalı karton ambalajlarıyla çevresel etkiyi en aza indiriyor, doğaya ve geleceğimize olan sorumluluğunun bilincinde hareket ediyor.

INO, doğal güzelliğin peşinde olan herkesi, sıradanın ötesine geçen bakım deneyimini keşfetmeye ve doğaya katkı sağlamaya davet ediyor.

Detaylı bilgi ve ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için www.inocosmetic.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial