61 Yurt Haber

Fatih Terim’e Belediye Başkanlığı teklifi 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Fatih Terim’e Belediye Başkanlığı teklifi 
11 Ağustos 2023 - 17:19
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Adeletin Aydınlığı Partisi Genel Başkanı Altuğ Ergüzel yerel seçimler için start verdiklerini açıkladı. Deneyimli, liyakatli ve eğitimli bir kadro ile yola çıktıklarını ve başta İstanbul, Ankara İzmir gibi bir çok büyükşehir belediyesi için önemli isimlere teklif götürüleceğini söyledi. Teklif götürülecek isimler arasında ünlü teknik direktör Fatih Terim’de bulunuyor.

MustafaBarisDurak Medya’da yer alan habere göre ünlü teknik direktör Fatih Terim’e Belediye Başkanlığı yolu gözüktü. Adaletin Aydınlığı Partisi Genel Başkanı Altuğ Ergüzel,yerel seçimler için bir çok önemli isme teklif götürüleceğini duyurdu. Karanlıktan Aydınlığa sloganıyla yola çıkan Ergüzel ” Partimize katılımlar her geçen gün artıyor. Yerel seçimler için start verdik. Başta İstanbul olmak üzere bir çok büyükşehir de adaylarımız olacak. Bunlar arasında bir çok sanatçı, aydın, akademisyen, iş insanı,sporcu da olacak.Parti olarak her zaman ülkemize hizmet etmek için çalışıyoruz” dedi.

Partinin yerel seçimlerde Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Fatih Terim’e teklifte bulunacağı öğrenildi. Memleketi Adana’dan Belediye Başkanı ol teklifine ünlü teknik adamın ne cevap vereceği şimdiden büyük merak konusu oldu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial