61 Yurt Haber

Avrupa Müzik etiketiyle Şort’tan Yeni Şarkı: “Sen Gülünce Döndü Dünya”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Avrupa Müzik etiketiyle Şort’tan Yeni Şarkı: “Sen Gülünce Döndü Dünya”
03 Ağustos 2023 - 13:11
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İstanbul merkezli alternatif rock grubu Şort, heyecan verici yeni şarkıları “Sen Gülünce Döndü Dünya”yı Avrupa Müzik etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sundu.

Grubun enerji dolu tarzını yansıtan bu yeni single, duygusal sözleri ve güçlü enstrümantasyonuyla dikkat çekiyor. Sen Gülünce Döndü Dünya, aşk sözleri ve eğlenceli müziğiyle dinleyicilere umut veriyor.

Şort grubu bu parçayla ilgili olarak, “Bu şarkıyla dinleyicilere pozitif enerji ve umut dolu bir deneyim sunmak istedik. Umuyoruz ki bu parçamız, insanların yüzünde bir gülümseme bırakır.” şeklinde açıklama yaptı.

Sonbaharda çıkması planlanan “Aydan Çıkmazı” isimli albümlerinden ikinci parçayı yayımlayan grup, haziran ayında da albümden ilk parça olan Kavga’yı çıkarmıştı. Şarkının prodüktörlüğünü yine mor ve ötesi ile Aleyna Tilki’nin Yaz Yaz Yaz düetinin prodüktörü de olan Kaan Arslan yaptı.

Müziğine önem verdiği kadar görselliğe de önem veren Şort, şarkının kapak tasarımında aynı zamanda grubun bateristi olan Kürşat Köyceğiz, lirik videosunda ise “Sevmeden de Yaşanmaz”, “Beni Sen Yaratmadın” ve Sezen Aksu bestesi “Unuttun mu Beni” şarkılarıyla bilinen İsa Özkocaman ile çalıştı. Grup, sonbaharda çıkacak Aydan Çıkmazı isimli albümlerinde İsa Özkocaman ile beraber bir düete de yer vereceklerinin sinyalini verdi.

Sen Gülünce Döndü Dünya, Avrupa Müzik’in YouTube, Şort’un diğer dijital platformlardaki resmi kanalları ve müzik platformlarında dinlenebilir durumda.

Şort’un hayranları ve alternatif rock müzikseverler, yeni şarkıları “Sen Gülünce Döndü Dünya” ile grubun yaratıcı ve dinamik müzikal dünyasına bir kez daha dalış yapabilirler.

https://bit.ly/3DuKXYq

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial