61 Yurt Haber

TÜRKİYE’DE BİR İLK: EMANUELE ESPOSITO FRANKIE’DE!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
TÜRKİYE’DE BİR İLK: EMANUELE ESPOSITO FRANKIE’DE!
11 Temmuz 2023 - 20:43
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şehrin en özel konumlarından birinde yer alan muhteşem terasıyla yaza giriş yapan Frankie’de eğlence Thursday’s Club ile doruğa çıkıyor. 13 Temmuz akşamı Frankie terasında gerçekleşecek performansıyla DJ Emanuele Esposito İstanbullularla ilk defa buluşuyor!

Boğaz’ın en özel sahil şeridini şehirle buluşturan Galataport İstanbul’un en nitelikli lokasyonlarından birinde yer alan Frankie, Tarihi Yarımada ve Boğaz manzarasını aynı anda görmeyi sağlayan açık ve geniş terasıyla şehrin en iddialı mekanlarından biri. Thursday’s Club adıyla Perşembe gecelerinde muhteşem İstanbul manzarası eşliğinde DJ performanslarına yer veren Frankie, 13 Temmuz akşamı dünyaca ünlü isimlerden Emanuele Esposito’yu ağırlayacak.  It’s Not Right, The Sound of Silence ve Missing gibi şarkılara yaptığı mixlerle tanınan DJ, ilk defa Türkiye’de bir performans gerçekleştirecek.

Frankie müzik direktörü DJ Aksak’ın performansıyla gece 21:00’de başlayacak ve Frankie’nin eğlenceli ve sürprizli atmosferiyle ilerleyen saatlere kadar devam edecek. Frankie barının lezzetli kokteylleri, mimar Mahmut Anlar ve ekibi tarafından tasarlanan barın kendine özgü havasıyla DJ Emanuele Esposito’nun ezgileri bir araya gelecek, şehre Frankie eğlencesi damgasını vuracak.

13 Temmuz Perşembe akşamı DJ Emanuele Esposito’nun Türkiye’de ilk defa gerçekleştireceği performansı izlemek, Frankie deneyiminin keyfini çıkarmak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial