61 Yurt Haber

SILANAZ SEZEN AKSU’NUN “KESKİN BIÇAK” HİT’İNİ YORUMLADI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
SILANAZ SEZEN AKSU’NUN “KESKİN BIÇAK” HİT’İNİ YORUMLADI
14 Temmuz 2023 - 17:33
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Türk müzik sahnesinin dikkat çeken yeteneklerinden Sılanaz, müzikseverleri büyüleyecek yeni single çalışmasını Özdemir Müzik etiketiyle müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Sanatçı, çıkışını yapacağı bu özel projede iki şarkıya yer vererek müzik dünyasında iddialı bir çıkış yapmaya hazırlanıyor.
Sılanaz’ın ilk klip çalışması, usta şair Ahmet Selçuk İlkan’a ait “Banane” isimli şarkıya çekildi. Bu enerjik ve etkileyici şarkı, dinleyicilere güçlü bir mesaj verirken Sılanaz’ın vokal yeteneğini ve sahne duruşunu en iyi şekilde yansıtacak.
İkinci klip çalışması ise Sezen Aksu’nun unutulmaz eseri “Keskin Bıçak”ın bir cover versiyonu olacak. Sılanaz, Sezen Aksu’nun eşsiz bestesini kendine özgü yorumuyla müzikseverlerle buluşturacak. Bu klipte, ünlü yönetmen Erkan Nas’ın gözünden Sılanaz’ın performansı ve şarkının gücü izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunacak.
Sılanaz, yeni single çalışmasına duyduğu heyecanı şu sözlerle ifade etti: “Bu proje benim için büyük bir adım ve müzik dünyasında iddialı bir çıkış yapmamı sağlayacak. İki farklı şarkı ve kliple müzikseverlere kendimi tanıtmaktan ve duygularımı paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Ahmet Selçuk İlkan ve Sezen Aksu gibi usta isimlerin eserlerini yorumlamak benim için büyük bir onur. Umarım müzikseverlere keyifli bir deneyim sunarım.”
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial