61 Yurt Haber

“KONFEZAR” İLE RAP RÜZGÂRI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
“KONFEZAR” İLE RAP RÜZGÂRI
27 Mayıs 2023 - 3:05
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Rap müzik dünyasının genç ve başarılı ismi Konfezar, uzun bir aradan sonra, kendini yenileyerek İddialı bir proje ile müzik dünyasına imzasını atmaya devam ediyor!!!
‘’Destan’’ isimli yeni single çalışmasını dinleyicileri ile buluşturdu. Çok kısa sürede fazlası ile beğeni ve yorum alan “Destan”
1 milyon YouTube izlenmesini de geride bıraktı. Ünlü Aranjör
Nurettin Çolak, ile muhteşem bir uyum yakalayan Konfezar, 02.05.2023 Tarihinde Ramada Plaza İSTANBUL Cıty Center’da düzenlenen ödül töreninde
Tuğba Özay ile Mülayim sunumu ile “Yılın En İyi Çıkış Yapan Rap Sanatçısı” ödülüne layık görüldü “Mert Anıl Kaçar” başarısını aldığı ödüllerle taçlandırdı bizlere;
birbirinden farklı tarzlarda, 5 yeni single çalışması olduğunun müjdesini verdi. Çocukluk yıllarında müziğe olan ilgisi ile başlayıp 2013 yılından 2015 yılına kadar yayınladığı rap şarkıları ile çeşitli kitlelere hitap etmiştir. Şimdi ise tamamen profesyonel bir ekiple, kaliteli ve üretken çalışmayla, rap müzik dinleyicilerine buluşturmayı hedefliyor. ‘’Sizi tanıyalım’’ sorusuna şöyle yanıt verdi. ‘’ Beni size öz geçmişim anlatsın. Adım Mert Anıl , “04.04.1997” yılında Antakya’da dünyaya geldim. Çocukluk dönemimi Alanya’da geçirdim. Müzik hayatımıda İstanbul’dan devam etmekteyim. Rap sanatı hayatımın bir parçası haline geldi. Sözlerimi notaya döküp, dinleyicilerime tanıtmayı seviyorum. Yeni nesillere örnek olmaya devam edeceğim.’’ diye açıkladı… Bu güzel söyleşiden dolayı biz de Çekiç Medya ailesi olarak Konfezar ‘ a teşekkürlerimizi iletiyoruz..

Çekiç Madya:Semra Tekin

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial