61 Yurt Haber

CHP Trabzon Milletvekili adayı Akıncı Sürmen’e cevabı Maçka’dan verdi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
CHP Trabzon Milletvekili adayı Akıncı Sürmen’e cevabı Maçka’dan verdi
İnci KAYA( inci@gmail.com )
07 Mayıs 2023 - 13:25
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bankamatik memurlarından ahlak dersi alacak değiliz”

CHP Trabzon Milletvekili adayları İlker Akıncı, 14 Mayıs seçimleri öncesinde şehitler üzerinden yapılan siyasi propagandayı sert bir şekilde kınadı. Ak Parti Trabzon Milletvekili adayı Meryem Sürmen’in İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek İmamoğlu için “Eren Bülbül’ün kabrini ziyaret etmeyi imtina eden sizler, Trabzon’a gelip o şehit ailelerin yüzüne nasıl bakacaksınız?” açıklamalarının üzerine Şehit Eren Bülbül’ün kabrine giderek cevap veren CHP Trabzon Milletvekili Adayı İlker Akıncı, “Bankamatik memurlarından ahlak, Oslo müdavimlerinden vatan, Osman Öcalan’a mektup okutanlardan bayrak dersi alacak değiliz” dedi.
Akıncının  açıklamaları şu şekilde: “Maçka’dayız. Şehit anamız Ayşe Bülbül’ü şehidimiz Eren Bülbül’ün mezarı başında ziyaret edip, şehidimize dua ettik. Bu vesile ile vatan uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnet ile yad ediyorum.
Malum bu günlerde şehrimizin milli hassasiyetlerini kaşımaya çalışanlara da buradan bir cevap vereyim; Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu olan bir partinin mensubu olarak bankamatik memurlarından ahlak, Oslo müdavimlerinden vatan, Osman Öcalan’a mektup okutanlardan bayrak dersi alacak değiliz. Hele hele hemşerimiz Sayın Ekrem İmamoğlu’nun vatan sevgisini sorgulamak AKP’de siyaset yapan hiç kimsenin haddi değildir.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial