61 Yurt Haber

RENT GO TÜRK KANSER DERNEĞİ’NİN YANINDA

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
RENT GO TÜRK KANSER DERNEĞİ’NİN YANINDA
05 Nisan 2023 - 2:03
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen araç kiralama markası Rent Go, her yıl olduğu gibi bu yıl da Türk Kanser Derneği’nin yanında olmaya devam ediyor. 1-7 Nisan Kanser Haftası kapsamında, Rent Go’nun desteği ile Türk Kanser Derneği Ücretsiz Kanser Tarama Kayıt Aracı üçüncü kez yola çıkıyor. Ücretsiz Kanser Taraması Kayıt Aracı ile bir taraftan tarama zamanı gelmiş fakat ulaşım şartlarından veya maddi imkânsızlıktan taramalarını yaptıramamış vatandaşlarımıza ulaşılarak ücretsiz tarama imkânı sağlanırken, diğer taraftan da kanser hastalığı ile ilgili farkındalık yaratılıyor.

Toplumun her kesiminde kansere yönelik farkındalığı artırmak ve erken teşhisin önemine vurgu yapmak üzere her yıl 1-7 Nisan tarihleri arası Kanser Haftası olarak kutlanıyor.

Rent Go ve Türk Kanser Derneği iş birliğindeki proje kapsamında; sağlık hizmetlerinden mahrum kalmış, erken teşhis için taramalarını yaptıramamış vatandaşlara ulaşılarak kayıtları alınıyor. Alınan kayıtlar sonrası vatandaşlar, kendilerine yakın ilgili sağlık kuruluşuna randevulanıp taramalar için ücretsiz yönlendirilirken, aynı zamanda Ücretsiz Kanser Taraması Kayıt Aracı’nda Sağlık ve Eğitim Direktörü tarafından kanser türleri ile ilgili bilgiler paylaşılıp sorular cevaplanıyor. Rent Go verdiği araç desteği ile projenin büyümesine katkı sağlıyor.

Bununla birlikte Rent Go yıl boyunca Türk Kanser Derneği’nin İstanbul’a gelen kanser hastalarının tedavileri süresince ücretsiz olarak konaklayabildiği, Mucizevi Konaklama ve Yaşam Merkezi’ndeki bir odanın yaşam ve bakım hizmetlerini karşılıyor. Mucizevi’nde 3 öğün yemek, psikolojik destek, beslenme danışmanlığı, tedavi takibi, meslek edindirme kursları gibi hizmetler de konaklayan hasta ve hasta yakınlarına ücretsiz olarak sunuluyor.

Türk Kanser Derneği’ne desteklerinin kesintisiz devam edeceğini belirten Tunalar Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Can Tuna “Rent Go olarak amacımız Türk Kanser Derneği aracılığıyla kanser hastalığı ile ilgili farkındalığın artırılmasına yardımcı olmak, hastalarımıza bir nebze de olsa moral verebilmek, yanlarında olabilmek. Türk Kanser Derneğine, çalışmalarından dolayı şahsım ve topluluğumuz adına teşekkür ediyor, tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Rent Go’nun desteği ile yola çıkan Ücretsiz Kanser Tarama Kayıt Aracı’nın halkımızla bir araya geleceği tarih ve yerler şu şekilde paylaşıldı:

6 Nisan 2023 Perşembe BEYOĞLU BELEDİYESİ KIZILAY MEYDAN

7 Nisan 2023 Cuma GEBZE BELEDİYESİ MUSTAFA KEMAL PAŞA BULVARI

10 Nisan 2023 Pazartesi SARIYER BELEDİYESİ MEYDAN

11 Nisan 2023 Salı GAZİOSMANPAŞA MEYDAN

12 Nisan 2023 Çarşamba BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ MEYDAN / ZABITA ÖNÜ

13 Nisan 2023 Perşembe ŞİŞLİ BELEDİYESİ ŞİŞLİ CAMİİ

14 Nisan 2023 Cuma SARIYER BELEDİYESİ TARABYA MEYDAN

17 Nisan 2023 Pazartesi EYÜP BELEDİYESİ EYÜPSULTAN MEYDAN

Detaylı bilgi için:

Eylem Öztürk /Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü / 0543 297 61 00 /eylem.ozturk@rentgo.com

Yasemin Çankaya Anıl /Kurumsal İletişim Uzmanı / 0216 379 82 82 / yasemin.anil@rentgo.com

Rent Go Hakkında

Rent Go, 100 yılı aşanköklü geçmişi ile Türkiye’nin en güvenilir ve önde gelen şirketlerinden biriolan Tunalar Şirketler Topluluğu’nun araç kiralama markasıdır.

Araç kiralamada daimayeni ve güvenli araçlar ve yüksek hizmet kalitesi sunan Rent Go, çatısı altındabulunduğu topluluğun 30 yıldan fazla kurumsal otomotiv sektörü deneyimini,yenilikçi vizyonu ve uzman kadrosu ile birleştirerek, kısa sürede araç kiralamasektörünün lider oyuncularından biri haline gelmiştir.

Tamamı yerli sermayeile kurulan Rent Go, günlük kiralama hizmetinin yanı sıra Rent Go Filo ilekurumsal şirketlere uzun dönem filo kiralama hizmeti vermektedir.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial